Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/user782/public_html/catalog/controller/information/news.php on line 130 Збираєтеся реєструвати РРО — не забудьте подати повідомлення за формою № 20-ОПП
(0629) 410 - 810
(066) 513 - 52 - 84
(063) 305 - 55 - 47
(096) 116 - 88 - 12

Збираєтеся реєструвати РРО  — не забудьте подати повідомлення за формою № 20-ОПП

У вас з’явився новий об’єкт оподаткування, ви переїхали чи хочете закрити старий — не забудьте повідомити про це контролюючі органи за місцем податкової «прописки». Для цього знадобиться форма 20-ОПП, тобто Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які ведеться діяльність.

Відповідно до розділу VIII Порядку обліку платників податків повідомлення за формою № 20-ОПП і зборів подається до контролюючого органу за основним місцем обліку та можете бути направленим у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі.
Звертаємо вашу увагу, що під час реєстрації (перереєстрації/анулювання реєстрації) РРО, КОРО та акцизних складів здійснюється звірка з даними Єдиного банку даних про об’єкти оподаткування.
Відсутність об’єкта оподаткування або наявність у ньому неповної або помилкової інформації (наприклад, не зазначено код за КОАТУУ місцезнаходження об’єкта) перешкоджає процедурі реєстрації РРО та акцизних складів в СЕАРП та СЕ.
 З огляду на це прохання — провести інвентаризацію об’єктів оподаткування та у разі необхідності подати оновлені дані.
А також нагадуємо, що інформацію про всі свої об’єкти оподаткування ви можете переглянути в приватній частині Електронного кабінету.
Тож, шановні платники, дотримуйтесь норм податкового законодавства та не забувайте, що інформувати контролюючий орган про всі об'єкти оподаткування —  не лише ваше право, а й обов’язок, встановлений п. 63.3 ст. 63 ПКУ.

08.05.2019

Top