Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/user782/domains/mxm.dn.ua/public_html/catalog/controller/information/news.php on line 130 Який порядок внесення РРО до реєстру екземплярів РРО?
(0629) 410 - 810
(066) 513 - 52 - 84
(063) 305 - 55 - 47
(096) 116 - 88 - 12

Який порядок внесення РРО до реєстру екземплярів РРО?

Кожен екземпляр РРО включається до Реєстру один раз.

Як саме вноситься інформація про це поговоримо далі

Податківці у підкатегорії 109.06 «ЗІР» зазначили, що відповідно до п. 1 розд. ІІІ Порядку №64 до реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Реєстр) вносяться відомості про екземпляри реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), моделі (модифікації) яких включені до Державного реєстру РРО, що поставлені для введення в обіг або експлуатуються, та строк служби яких не сплив.

Кожному екземпляру РРО, включеному до Реєстру, присвоюється унікальний реєстраційний номер, який не змінюється протягом всього строку застосування РРО.


Згідно з п. 2 розд. ІІІ Порядку інформація про екземпляри РРО для включення до Реєстру подається до Державної фіскальної служби (далі – ДФС) заявниками не пізніше дня поставки РРО у вигляді заяви про включення/виключення до/з Реєстру екземплярів РРО або внесення змін за ф. №1-ЕРРО (далі – заява) (додаток 1 до Порядку) з ознакою надання інформації «включення до Реєстру».
Заява складається та подається заявником до ДФС електронними засобами зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації і вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів із зазначенням обов’язкових реквізитів електронних документів.
На заяву накладається кваліфікований електронний підпис керівника юридичної особи або уповноваженої особи, фізичної особи – підприємця або його представника.
Датою та часом подання заяви до ДФС є дата та час, зафіксовані у квитанції про доставку (перша квитанція).

Пунктом 3 розділу ІІІ Порядку визначено, що підставами для відмови у включенні екземпляра РРО до Реєстру є:
-модель (модифікація) РРО не включена/виключена до/з Державного реєстру РРО або внесена до другої частини Державного реєстру РРО;
-наявність щодо заявника у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;
-невідповідність даних у заяві про заявника або екземпляр РРО даним із Державного реєстру РРО про виробника (постачальника) або модель (модифікацію) РРО;
-екземпляр вже включений до Реєстру, крім випадку, визначеного абзацом другим пп. 2 п. 2 Наказу №64.

Відповідно до п. 4 Порядку не пізніше наступного робочого дня після надходження заяви засобами інформаційно-телекомунікаційної системи ДФС за відсутності підстав для відмови у включенні екземпляра РРО до Реєстру екземпляр РРО включається до Реєстру з присвоєнням унікального реєстраційного номера.
У разі виявлення порушень вимог законодавства в сфері електронних довірчих послуг, дотримання встановленої форми, порядку заповнення і подання заяви згідно з Порядком заявнику надсилається повідомлення про необхідність подання нової заяви.
Інформація про результати розгляду заяви надсилається заявнику електронними засобами зв’язку в електронній формі у другій квитанції.
Датою включення екземпляра РРО до Реєстру є дата внесення відповідного запису до Реєстру (п. 5 розд. ІІІ Порядку).
Згідно з п. 6 Порядку у день включення екземпляра РРО до Реєстру ДФС автоматично формує та надсилає заявнику безкоштовно електронними засобами зв’язку в електронній формі витяг з Реєстру за ф. №2-ЕРРО, наведеною у додатку 2 до Порядку (далі – витяг з Реєстру).
Витяг з Реєстру є дійсним до внесення змін до Реєстру.
Заявник може надіслати до ДФС електронними засобами зв’язку в електронній формі запит про надання витягу з Реєстру за ф. №3-ЕРРО, наведеною у додатку 3 до Порядку (п. 7 розд. ІІІ до Порядку).
ДФС не пізніше наступного робочого дня після надходження запиту автоматично формує та надсилає заявнику електронними засобами зв’язку в електронній формі витяг з Реєстру (п. 8 розд. ІІІ до Порядку).

06.05.2019

Top