Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/user782/public_html/catalog/controller/information/news.php on line 130 Не встановили ліміт каси: яка відповідальність?
(0629) 410 - 810
(066) 513 - 52 - 84
(063) 305 - 55 - 47
(096) 116 - 88 - 12

Не встановили ліміт каси: яка відповідальність?

Ліміт каси вважається нульовим, якщо установою/підприємством його не встановлено. Уся готівка, що перебуває в касі на кінець робочого дня і не здана, вважається понадлімітною

Податківці у підкатегорії 109.21 «ЗІР» нагадують, що відповідно до п. 53 розд. V Положення № 148, ліміт каси вважається нульовим, якщо установою/підприємством його не встановлено (незалежно від причин такого невстановлення). Уся готівка, що перебуває в касі установи/підприємства на кінець робочого дня і не здана нею/ним відповідно до вимог Положення №148, уважається понадлімітною, якщо установою/підприємством ліміт каси не встановлено (незалежно від причин такого невстановлення).
Разом з тим, абз. 2 ст. 1 Указу Президента України  №436/95 визначено, що у разі перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах, до підприємства застосовується фінансова санкція у двократному розмірі сум виявленої понадлімітної готівки за кожний день.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

13.02.2019

Top