Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/user782/public_html/catalog/controller/information/news.php on line 130 Розрахункові операції можна не проводити, якщо відключили світло або зламався РРО
(0629) 410 - 810
(066) 513 - 52 - 84
(063) 305 - 55 - 47
(096) 116 - 88 - 12

Розрахункові операції можна не проводити, якщо відключили світло або зламався РРО

З 1 жовтня суб'єкти господарювання можуть відмовитися від проведення розрахункових операцій у випадку виходу з ладу РРО або відключення електроенергії. Проведення розрахункових операцій можна не здійснювати до моменту підключення резервного РРО або підключення електроенергії.

Відповідні зміни передбачені наказом Мінфіну від 20 вересня 2018 роки № 773.

Рішення про те, що у випадку виходу з ладу РРО або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється, затверджується власними розпорядчими документами суб'єкта господарювання. Такі суб'єкти у разі потреби і за власним бажанням можуть:

- зареєструвати книги обліку розрахункових операцій (КОРО);

- скасувати реєстрацію КОРО та припинити її застосування.

Суб'єкти господарювання, які прийняли рішення не проводити розрахункові операції до моменту підключення резервного РРО або підключення електроенергії, повинні зазначити це у реєстраційній заяві. У такому разі суб'єкт господарювання має право не реєструвати і не зберігати КОРО та розрахункові книжки. Для таких РРО у реєстраційному посвідченні вказується: "Книга ОРО на цей РРО не реєструвалась. У випадках виходу з ладу РРО або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється".

Также суб'єкти господарювання та їх представники, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, не мають права здійснювати валютно-обмінні операції у пунктах обміну валюти в разі виходу з ладу РРО, відсутності резервного РРО або тимчасового відключення електроенергії.

Нагадаємо, суб'єкти господарювання зможуть реєструвати РРО на підставі реєстраційної заяви у електронному вигляді за спрощеною формою (без додатків).

22.01.2019

Top